10. Międzynarodowa Szkoła Letnia GEOREGNET

Drodzy Studenci i Doktoranci,

W ostatnich latach ważnym obszarem badań geograficznych stała się kwestia uznania i aktywizacji dziedzictwa kulturowego jako zasobu w rozwoju lokalnym i regionalnym, unikalnego rodzaju kapitału terytorialnego, który może wpływać na różne wymiary rozwoju społeczno-gospodarczego. Biorąc to pod uwagę, Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego organizuje szkołę letnią skoncentrowaną na tym zagadnieniu, odbywającą się w Krakowie w dniach 3-17.07.2022 r. w ramach programu współpracy CEEPUS. Do udziału zachęcamy w szczególności studentów z sieci współpracy wydziałów geografii GEOREGNET, choć mile widziani są również inni studenci z uczelni uczestniczących w programie grantowym CEEPUS. Studenci, którzy chcą wziąć udział w szkole powinni skontaktować się z organizatorami, ale także oficjalnie zgłosić się za pośrednictwem swoich macierzystych instytucji. Szczegółowych informacji udzielają Katarzyna Rotter-Jarzębińska lub Monika Murzyn-Kupisz.

Email: geohss@uj.edu.pl